Jätkame kodumaise kosmeetikasarja KOKOS toodete testimisega ning sel korral on meie kätte sattunud turul suhteliselt uudse ja huvitava pakendiga tooted.

Kes ei tea, mis tähendab tahke šampoon, siis põhimõtteliselt näeb see välja nagu tükk seepi, ainult koostis on erinev, sama iseloomustus käib ka palsami kohta. Toodete pakend on jätkusuutlik ehk alguses on võimalik tellida meelepärane Kokose šampoon või palsam endale metallpakendis ja hiljem juurde tellida juba paberisse pakendatud nn täitepakendis toote.

Varasem kokkupuude tahke šampooniga on täitsa olemas, uudishimust sai proovitud ühe teise eestimaise tootja šampooni. Mul on suhteliselt kapriissed juuksed, mis on hooldusvahendite suhtes tundlikud ja näitavad kiirelt välja, kui toode ei sobi. Senine valik on kaldunud kindlalt salongitoodete poole. Ka esmane tahke šampooni katsetus ei läinud päris oodatult- toode ei sobinud ja läks kasutusse kätepesu seebina. 

Kokose valikus on 4 tahket šampooni ja üks universaalne juuksepalsam, mis sobib kasutamiseks kõikide šampoonidega. Testisin kookospiima-nõgese tahket šampooni ja õunaäädika palsamit. Šampooni pealekandmine on mõnevõrra tavapärasest erinev. Šampoonitükki tuleb niisutada ja seejärel hõõruda käte vahel kuni vahu tekkimiseni. Vahtu tekib piisavalt ja puhaste juuste tunne saabub kiiresti. Loputamiseks kulub kindlasti vähem vett ja aega kui tavapäraste salongitoodete puhul. Palsami pealekandmine on sarnane šampoonile st niisutatud palsamitükki tuleb hõõruda otse juustele. Palsamil tuleks lasta paar minutit toimida ja seejärel toode juustest välja loputada. Kokose palsam ei jäta esmapilgul muljet, et tegemist on superniisutava tootega, samas pean tunnistama, et juuksed on korralikult niisutatud ja kuivad juukseotsad, mis muidu tahavad alati saada lisahoolitust, näevad välja ja tunduvad täiesti ok. 

Kokose šampoonide ja juuksepalsami koostised on täis naturaalseid ja mahedaid toimeaineid-Haapsalu ravimuda, õunaäädikas ja linaõli, mis on osa neist. 

Kokkuvõtvalt, kindlasti soovitan kasutada. Mugav võtta kaasa reisile- kulub vähe ja ei pea vedelikuna eraldi pakendama. Vee hulk, mis väljaloputamiseks kulub on kindlasti väiksem, kui laiatarbe toodetel ja mis peamine, need tooted jätavad juuksed säravaks, niisutatuks ja puhtaks oluliselt pikemaks ajaks, kui seni kasutusel olnud tooted.

Testis Kaidi

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega