Meist

MEKELT on sündinud kahe pikaajalise apteegitöö kogemusega proviisori sarnasest soovist ja ühisest visioonist pakkuda inimestele kvaliteetseid ning oma koostiselt ohutuid kosmeetikatooteid ja toidulisandeid. Aastatepikkuse koostöö jooksul apteegis tekkis meis vastastikune usaldus ning usk koos tegutsemise jõusse. Lihtne on koos tegutseda ning heas mõttes “põleda” inimesega, kes kohati täiendab sind ning kelle mõtted tunduvad sulle vahel just kui iseenda omad. Me usume, et kõik juhtub elus põhjusega ning just siis, kui selleks on õige hetk.

Meie veebipood tegutseb alates 2021. aasta novembrist, mil mõnda aega settida jõudnud unistus teoks sai. 

Otsustasime oma tegevust alustada veebipoega, mis annab võimaluse jõuda kõigi inimesteni üle Eesti, sõltumata asukohast. 

Meie eesmärk apteekritena ilu- ja kosmeetikavaldkonda sisenemiseks on missioonitunne ning mõistmine, et täna on iluvaldonnas väga palju valikut, mis teeb selles orienteerumise kohati üsnagi keerukaks. Kosmeetikatooteid võib täna leida kõikjalt meie ümbert, alustades kõige lähemast toidupoe riiulist ning lõpetades ehituspoodidega. Kuigi ilutooted on täna väga laialt levinud ning kõikjal meie ümber, on see valdkond jätkuvalt suhteliselt reguleerimata.

Meie soov on aidata meie klientidel teha tervislikumaid valikuid, leida ilutooteid, mis on sobivad just konkreetsele nahatüübile, mis on oma koostiselt võimalikult naturaalsed ning ei sisalda ohtlikke abiaineid. Ilutoodete kasutamine ei tohiks mitte kuidagi kahjustada inimeste tervist.

Meie jaoks apteekritena on oluline olla oma teadmistega abiks teadlikumal nahahooldustoodete valikul ning läbimõeldud terviklahenduste pakkumisel. 

Me soovime kasvada koos meie armsate klientidega. Me tahame olla kiirelt arenevad oma tootevalikus ning olla usaldusväärsed partnerid toodete valikul.

Me tahame kasutada aastatepikkuse apteekri töö käigus omandatud teadmisi ja kogemusi nii nahahooldustoodetest kui ka toitulisanditest klientidele sobivaima lahenduse leidmisel.

Meie jaoks on oluline toetada kodumaist ettevõtlust ning pakkuda oma veebipoes erinevate eestimaiste tootjate kvaliteetset tootevalikut. Samal ajal võib meie veebipoest leida ka välismaiseid öko-, vegan- ja loodustooteid. Me tahame teha koostööd tootjatega, kes on oma ettevõtmistes asetanud esikohale just nimelt lõpptarbija vajadused ning keda ajendab missioon pakkuda parimat kvaliteeti.

Me oleme tänulikud, et meil oli Tartu Ülikooli arstiteaduskonna farmaatsia instituudi viieaastase õppe käigus võimalus saada niivõrd laiapõhjalised teadmised ravimitest, mis hõlmasid endas lisaks anatoomia, füsioloogia ja ravimite toimete põhjalikule tundmaõppimisele ka tutvumist ravimtaimede kasulikkuse ning erinevate salvide, kreemide, tinktuuride valmistamisega.

Meie eesmärk on aidata kaasa mõistlikumale tarbimisele ning ökoloogilise jalajälje vähendamisele, et anda järeltulevatele põlvedele edasi võimalikult terve elukeskkond. 

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega