Korduma kippuvad

küsimused

Sellelt lehelt leiate vastused sagedamini korduvatele küsimustele.

Kas kaupa saab tellida ka Eestist väljapoole?

Antud hetkel saab kaupa tellida kohaletoimetamisega ainult Eesti riigi piires.

Millal toode aegub?

MEKELT veebipood ei müü aegunud tooteid. Toote kehtivust ja ohutut kasutamist selgitab kosmeetikatoodete ohutust ja märgistamist reguleeriv Kosmeetikatoodete määrus 1223/2009/EÜ. Kosmeetikatooted, mille säilivus on pikem kui 30 kuud, märgistatakse avatud kreemipurgi sümboliga. Kreemipurgi sümboli sisse märgitud number näitab toote ohutu kasutamise aega kuudes pärast tootepakendi avamist. Kosmeetikatoodetele mille säilivus on lühem kui 30 kuud, märgitakse toote säilimise tähtaeg.

Konkreetse toote puhul tootmisaja väljaselgitamiseks palume võtta ühendust veebipoe klienditeeninduse e-posti aadressil info@mekelt.com

Kas tegemist on originaaltootega?

MEKELT veebipoes müüakse ainult originaalkaupa. Mitteoriginaalkaupadega kauplemine on ebaseaduslik ja karistatav ning sellega MEKELT ei tegele.

Kas ma saan toodet tagastada?

Jah, toodet saab tagastada. Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega. Pärast kauba kättesaamist on kliendil õigus 14 päeva kaubaga tutvuda. Soovi korral on kauba tellijal õigus eelpoolmärgitud tähtajaks kaup tagastada, andes sellest teada kirjalikult e-posti aadressile info@mekelt.com

Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on avatud pakendiga, kasutatud või rikutud. Detailne tagastamistingimusi puudutav informatsioon on ära toodud müügitingimuste all, punktis “Tagastamisõigus”. 

Eelpooltoodud piirangud ei kehti puudustega kauba kohta. Puudustega kauba käitlemise kord on toodud müügitingimuste all, punktis “Pretensioonide esitamise kord”.

Millised on maksevõimalused?

MEKELT veebipoes saab kauba eest tasuda järgnevalt:

  Kaardimaksed

Kas kauba eest on võimalik tasuda arvega?

MEKELT veebipoes on kauba eest võimalik tasuda ka arvega, andes oma soovist eelnevalt teada aadressil info@mekelt.com. Kauba väljastamine toimub pärast arve tasumist.

 

Kui kiiresti kaup kohale jõuab?

Pakume MEKELT veebipoes kiiret tarnet Itella, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti. Tellimuse kättetoimetamise kiirus sõltub sellest, millal on ülekanne laekunud MEKELT OÜ pangakontole. Pakke väljastame igal tööpäeval (E-R). Pakid toimetame kohale keskmiselt 2-5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega