Aesti

BRAND_aESTI

AESTI valmistab Eesti raviturbast ilutooteid. Looduslikud ja keemiavabad naha- ja juuksehooldusvahendid valmivad puhtast üle 7500 aasta vanusest Eestimaa turbast, millele ainulaadne koostis annab rikkaliku toime. Turbasse aastatuhandete jooksul talletunud kasulikud mineraalid ja bioaktiivsed ained imenduvad rakkudesse ning aitavad tõhusalt sügavpuhastada ja tuua välja näha loomuliku sära. AESTI nimi pärineb Rooma ajaloolase Tacituse teosest “Germania” – nii nimetas ta Läänemere idaranda asustanud rahvaid, eeskätt eestlasi. Kõik turba ilutooted valmivad akrediteeritud laboris, millega tagatakse kõrgeim kvaliteet.

Alia

Alia

Alia Skincare on naturaalsete koostisosadega nahahooldussari Itaaliast, Sitsiiliast. Toodete loomisel on kasutatud naturaalseid, orgaanilisi ja vegan päritolu koostisaineid. Sobilikud kasutamiseks nii tundliku naha korral, kui ka erinevate naha seisundite nagu psoriaas, dermatiit, akne ja kuperoosa puhul. Tooted on multifunktsionaalsed sobides nii täiskasvanutele, noorukitele, kui lastele. Lisaks puhtale koostisele ja ilusatele pakenditele pakuvad toodete aroomid ka meelelist naudingut.

Apivita

ΙΜ_CORP_3_hor

APIVITA on Kreeka looduskosmeetika sari – SLS vaba, silikoonideta, mineraalõlideta, ftalaatideta jt.lisaainetevaba, kuni 99% loodusliku koostisega nahahoolduse sari.

Mesilassaadustel, ürdiekstraktidel ja eeterlikel õlidel põhinev APIVITA iluhoolduse tooted on loodud propageerimaks sisemist ja välimist ilu, kõrget esteetilist väärtust, tasakaalu ja heaolu.

Apivita on tuletatud ladinakeelsetest sõnadest Apis (mesilane) ja Vita (elu) – seega inspireeritud mesilastest ja täiustatud teadlaste poolt kreeka looduse mitmekesisusega, Hippokraatliku tervikliku lähenemisviisiga tervisele, ilule ja heaolule.

Sinule, kes sa väärtustada puhta looduse väge, on loonud Apivita Vahemere dieedi näonahale maskidena; juuksehoolduse;  näoseerumid, kreemid ning muidugi ka loomulikku ilu täiustavad palsamid huultele.

Luba oma ellu tasakaal ja rahulolu, Apivita iluhoolduse hellitus! See on puhas nauding jätkusuutliku luksusena ja ole tänutunne oma isikliku ainulaadse ilu eest, sest sa oled kaunis ja ainulaadne!

Benton

Kuvatõmmis 2022-07-10 145634

Bentoni tegevjuht otsustas luua oma kosmeetikafirma, et aidata oma venda, kes oli alati kannatanud erinevate nahahaiguste, allergiate ja tundlikkuse all. Bränd sai inspiratsiooni ja oma nime filmist “Benjamin Buttoni kummaline juhtum”, milles Benjamin Button aja jooksul nooreneb. Samuti soovib Benton aega tagasi pöörata, taastades tervislike retseptide abil naha esialgse, noorusliku seisundi. Benton loob oma tooted väikeste partiidena, tagades nende alati värske oleku. Ettevõte kasutab Earthpact pakendeid, mis on valmistatud 100% suhkruroost ja trükitud sojaõli tindiga. Vegan-sertifikaadiga tooted.

Cell-Plus

garanzie-provette

Cell-Plus on teaduse toonud kosmeetikasse ja seda sinu ilu nimel!

Tselluliit on kompleksne nahaprobleem, mille tekkimine sõltub mitmest põhjusest ja on peamiselt seotud naha vereringe ja lümfisüsteemi toimimisega. 

Cell-Plusi uurimislaborid on välja valinud ja kasutusele võtnud mitmeid looduslikke koostisosi ja loonud patenteeritud looduslike toimeainete komplekse kasutades ära toimeainete sünergiat, et mõjutada erinevaid tegureid, mis naha ja nahaaluskoe seisukorda mõjutavad ja süvendavad.

Cell-Plusi tooted on:

Tõhusad, kuna need on loodud kõrgetasemeliste kosmeetikauuringute tulemusena.

Nahka hoivad ja hooldavad, sest nende koostis sisaldab dermatoloogiliselt testitud taimeekstrakte.

Valmistatud silmas pidades erinevusi ehk loodud võitlema igasuguse tselluliidi ja naha ebatäiuslikkusega.

Col Du Marine

col du marine1

Col Du Marine™ on Merekollageeni Peptiidide pulber selle parimal kujul. Mikrograanulitena, madala molekulmassiga, täiesti neutraalne ja lahustub täielikult teie lemmikjoogis.


Col Du Marine™ ei vaja täiendavaid koostisosi, et viia merekollageeni jõud sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse – nahal, juustel, küüntel ja kõhredel keha enda kollageeni tootmise taastamiseks ning teie lemmikuks heaolu tagavaks ja vananemisvastaseks tooteks saamisel.

Dhyvana

dhyv1

Dhyvana on Hispaaniast pärit nahahooldusbränd, mis iseloomustab ennast sõnadega „beyond organic“ ehk peale orgaanilise. Mis see tähendab?

“Peale orgaanilise” ei tähenda ainult seda, mida Dhyvana on toodetest eemaldanud vaid nad räägivad kõigest, mida Dhyvana koostised sisaldavad! Eemaldatud on kõik, mida teie nahk ei vaja ja asendatud ainetega, mis on nahale kasulikud.

Koostisosad, mida Dhyvana oma toodetes ei kasuta on sünteetilised säilitusained, kahjulikud päikesekaitse komponendid, agressiivsed pesuvahendid, silikoonid +PEG/PPG jne, loomsetest allikatest pärinevad koostisosad, parfüümid, allergeenid.

Koostisosad, mida Dhyvana armastab on aloe vera, taimsed õlid, vegan hüaluroonhape, prebiootilised fermendid, merevetikakapslid, looduslikud vitamiinid, ravimtaimed, järgmise põlvkonna koostisosad- Dhyvana jälgib hoolikalt, millised uuendused toimuvad loodusteaduses. Kääritamine ja kapseldamine on suurepärased viisid puutumatute koostisosade järgmisele tasemele viimiseks, ning Dhyvana otsib jätkuvalt viise, kuidas parandada koostisosi ja nende positiivset mõju teie nahale.

Kokkuvõtvalt Dhyvana  tooted sisaldavad kõike, mida teie nahk soovib ja ainult seda, mida ta tegelikult vajab.

Enolea

Foto 58 enolea705374

Enolea on Itaaliast pärit dermakosmeetikasari. See hoolitseb teie õrna ja tundliku naha eest tänu Enolea patenteeritud kompleksile, mille loomisel on arvesse võetud nii naha füsioloogiat kui ka ümbritsevat keskkonda. Toodetes on tõhusad, looduslikud ja sertifitseeritud mahepõllumajanduslikult kasvatatud koostisosad: sest ilu toitub loodusest.

Enolea uuenduslike nahahooldustoodete aluseks on erakordne avastus: viinapuus ja oliivipuus leiduvate polüfenoolide ja biofenoolide sünergiline kombinatsioon suudab pärssida 96,4% vabadest radikaalidest, mis on naha vananemise peamine põhjus.

Enolea® patenteeritud kompleksi kasutatakse koostisosana kogu tootevalikus ja see pakub erakordset igakülgset vananemisvastast toimet.

Toscana rikkalik loodus on Enolea aktiivsete koostisosade allikas. Orgaanilistest viinapuudest ja oliivipuudest kogutud viljade allutamine kaasaegsele kosmeetikatehnoloogiale on võimaldanud välja töötada erakordsed valemid: kvaliteetsed ja tõhusad tooted, mis vastavad  mahepõllumajandusliku sertifikaadi saamiseks vajalikele omadustele.

Enolea on uue loodusliku ja kaasaegse kosmeetikateaduse sümbol, mis on loodud tundliku naha eest hoolitsemiseks. Austus keha loomulike rütmide ja kronobioloogia vastu on inspireerinud ravimeetodit, mis kaitseb nahka päeva jooksul ja elustab seda magamise ajal. Nahk on ette valmistatud pehmete pesuvahendite ja spetsiifiliste seerumitega. Täpselt läbiviidud testid t