Aesti

BRAND_aESTI

AESTI valmistab Eesti raviturbast ilutooteid. Looduslikud ja keemiavabad naha- ja juuksehooldusvahendid valmivad puhtast üle 7500 aasta vanusest Eestimaa turbast, millele ainulaadne koostis annab rikkaliku toime. Turbasse aastatuhandete jooksul talletunud kasulikud mineraalid ja bioaktiivsed ained imenduvad rakkudesse ning aitavad tõhusalt sügavpuhastada ja tuua välja näha loomuliku sära. AESTI nimi pärineb Rooma ajaloolase Tacituse teosest “Germania” – nii nimetas ta Läänemere idaranda asustanud rahvaid, eeskätt eestlasi. Kõik turba ilutooted valmivad akrediteeritud laboris, millega tagatakse kõrgeim kvaliteet.

Alia

Alia

Alia Skincare on naturaalsete koostisosadega nahahooldussari Itaaliast, Sitsiiliast. Toodete loomisel on kasutatud naturaalseid, orgaanilisi ja vegan päritolu koostisaineid. Sobilikud kasutamiseks nii tundliku naha korral, kui ka erinevate naha seisundite nagu psoriaas, dermatiit, akne ja kuperoosa puhul. Tooted on multifunktsionaalsed sobides nii täiskasvanutele, noorukitele, kui lastele. Lisaks puhtale koostisele ja ilusatele pakenditele pakuvad toodete aroomid ka meelelist naudingut.

Apivita

ΙΜ_CORP_3_hor

APIVITA on Kreeka looduskosmeetika sari – SLS vaba, silikoonideta, mineraalõlideta, ftalaatideta jt.lisaainetevaba, kuni 99% loodusliku koostisega nahahoolduse sari.

Mesilassaadustel, ürdiekstraktidel ja eeterlikel õlidel põhinev APIVITA iluhoolduse tooted on loodud propageerimaks sisemist ja välimist ilu, kõrget esteetilist väärtust, tasakaalu ja heaolu.

Apivita on tuletatud ladinakeelsetest sõnadest Apis (mesilane) ja Vita (elu) – seega inspireeritud mesilastest ja täiustatud teadlaste poolt kreeka looduse mitmekesisusega, Hippokraatliku tervikliku lähenemisviisiga tervisele, ilule ja heaolule.

Sinule, kes sa väärtustada puhta looduse väge, on loonud Apivita Vahemere dieedi näonahale maskidena; juuksehoolduse;  näoseerumid, kreemid ning muidugi ka loomulikku ilu täiustavad palsamid huultele.

Luba oma ellu tasakaal ja rahulolu, Apivita iluhoolduse hellitus! See on puhas nauding jätkusuutliku luksusena ja ole tänutunne oma isikliku ainulaadse ilu eest, sest sa oled kaunis ja ainulaadne!

Benton

Kuvatõmmis 2022-07-10 145634

Bentoni tegevjuht otsustas luua oma kosmeetikafirma, et aidata oma venda, kes oli alati kannatanud erinevate nahahaiguste, allergiate ja tundlikkuse all. Bränd sai inspiratsiooni ja oma nime filmist “Benjamin Buttoni kummaline juhtum”, milles Benjamin Button aja jooksul nooreneb. Samuti soovib Benton aega tagasi pöörata, taastades tervislike retseptide abil naha esialgse, noorusliku seisundi. Benton loob oma tooted väikeste partiidena, tagades nende alati värske oleku. Ettevõte kasutab Earthpact pakendeid, mis on valmistatud 100% suhkruroost ja trükitud sojaõli tindiga. Vegan-sertifikaadiga tooted.

Bionor Health

bionor

Bionor Health on esimene sertifitseeritud orgaaniline toidulisandite kaubamärk Eestis, mille toodete üheks aktiivseks koostisosaks on meie mahepõldudel kasvatatud lutsern. Seda kaunist taime peetakse imerohuks, sest ta sisaldab kaheksat asendamatut ensüümi, mis on vajalikud nii toidu seedimiseks kui ka vitamiinide, mineraalide ja aminohapete vallandamiseks, mida organism ise ei tooda. 

Bionor Health on võtnud oma toodetele uue brändinime Korilane. Kes on proovinud, see teab, et nende toodete näol on tegu ülimalt ehedate ja puhaste ekstraktidega, mille vägi on ammutatud Eestimaa loodusest. Üleminekuperioodil leiad meie tooteid e-poes ka vana brändinime alt, aga mis peamine, sisu on ja jääb sama heaks!Plus

Cell-Plus

garanzie-provette

Cell-Plus on teaduse toonud kosmeetikasse ja seda sinu ilu nimel!

Tselluliit on kompleksne nahaprobleem, mille tekkimine sõltub mitmest põhjusest ja on peamiselt seotud naha vereringe ja lümfisüsteemi toimimisega. 

Cell-Plusi uurimislaborid on välja valinud ja kasutusele võtnud mitmeid looduslikke koostisosi ja loonud patenteeritud looduslike toimeainete komplekse kasutades ära toimeainete sünergiat, et mõjutada erinevaid tegureid, mis naha ja nahaaluskoe seisukorda mõjutavad ja süvendavad.

Cell-Plusi tooted on:

Tõhusad, kuna need on loodud kõrgetasemeliste kosmeetikauuringute tulemusena.

Nahka hoivad ja hooldavad, sest nende koostis sisaldab dermatoloogiliselt testitud taimeekstrakte.

Valmistatud silmas pidades erinevusi ehk loodud võitlema igasuguse tselluliidi ja naha ebatäiuslikkusega.

Chaga

rahvatarkus

Tõrvas asuvas tootmiskompleksis valmistatakse alates 2014. aastast immuunsust toetavaid looduslikke Chaga Health eliksiire, mille peamine koostisosa on siinsamas Eesti metsades kasvanud must pässik ehk chaga, erinevad ravimtaimed, marjamahlad, mesi ning C-vitamiin. Eliksiir jõuab rohkem kui 20 riiki üle maailma ning tutvustab Eesti lugu puhta looduse, sajandivanuse retsepti ja tänapäeva teaduse koostööst.

Col Du Marine

col du marine1

Col Du Marine™ on Merekollageeni Peptiidide pulber selle parimal kujul. Mikrograanulitena, madala molekulmassiga, täiesti neutraalne ja lahustub täielikult teie lemmikjoogis.


Col Du Marine™ ei vaja täiendavaid koostisosi, et viia merekollageeni jõud sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse – nahal, juustel, küüntel ja kõhredel keha enda kollageeni tootmise taastamiseks ning teie lemmikuks heaolu tagavaks ja vananemisvastaseks tooteks saamisel.

Col Du Marine Ilupeptiidide Valem