Ilusad, hoolitsetud juuksed on oluline osa kaunist ja naiselikust välimusest. Pure Shores Artisan juuksehooldustoodete sarjas on välja töötatud kuuma-ja UV kaitset pakkuv juuksesprei.

See toode on loodud kaitsmaks juukseid igapäevaste tegevuste korral nagu föönitamine või juuste sirgendamine, vähendamaks suurest temperatuurist tulenevaid kahjustusi ning juuste katkemisi.

Juuksesprei koostises on pruunvetika ekstraktid ja taimsed Abessiinia fütosteroolid, mis neelavad kuumust. Pruunvetika ekstrakti kasutatakse juuksehooldustoodetes, kuna see taastab juuste keratiinkiudu seestpoolt ja parandab juuksekarva välispinda. Samuti on näidatud, et pruunvetika ekstrakt kaitseb juukseid termilise töötlemise kahjustuste eest. Abessiinia õli sisaldab väga kõrges koguses küllastumata rasvhappeid, mis loob rikkalikuma tunde ja sobib ideaalselt paksematele ja karedamatele juustele. See katab juuksekarva, lisades niiskust ja läiget, vähendades juuste kahusust.

Esmalt hakkab silma selle toote kvaliteetne, paksust udusest klaasist pudel, mis annab mõista, et toote disainimisel on läbi mõeldud ka selle pakend ning parem säilitamine.

Pihustamisel saan juba esimese meeldiva kogemuse osaliseks – pihusti otsik on väga mugav ja kergelt vajutatav ning see juuksesprei meenutab õrna, kerget uduvihma, mida on nii mugav hajutatult juustesse kanda. Juuksesprei on valmistatud vee baasil ning see on hästi meeldiva, kerge koostisega.

Mulle meeldis, et see ei jätnud juukseid kuidagi ei rasvaseks ega kokkukleepuvaks ning juukseid oli üllataval hea ja kerge kammida. Kui kandsin juustesse kaitsvat juuksespreid, siis tundsin juba pärast esmakordset föönitamist juukseid tervemana kui tavapäraselt ilma spreid kasutamata. Juuksed olid siledamad ning polnud ka tavapärast kahusust, mis föönitamisele muidu järgneb.

Selle toote puhul meeldis mulle ka aroom, mis tekitas meeldiva värskustunde. Yuzu-aroom on meeldivalt puuviljaline, kuid loomulikult kõigile ei pruugi see ehk sobida. Neile, kes otsivad just kerge aroomiga juuksehooldustoodet, peaks see väga hästi sobima.

Kuna sellel tootel on lisaks kuumakaitsele ka UV-kaitse, siis on see ka ideaalne toode, mida kuumadel suvepäevadel randa minnes juustesse kanda, et neid päikese kiirguse eest kaitsta. Samas võiks seda aga panna juuste kaitseks ka tavalisel päikselisel päeval õues ringi liikudes kui peakatet ei kanta.

Kindlasti kasutan seda toodete ka edaspidi ning mulle meeldib seda panna juustesse ka siis kui soengut sätin enne väljaminekut, sest see tekitab meeldiva värskendava tunde ning mõnus suviselt värske aroom on tunda veel tunde pärast pihustamist.

Selle toote puhul on positiivne, et see on sobilik kõigile juuksetüüpidele, seega seda võivad kasutada samaaegsel erinevad pereliikmed.

Kõik Pure Shores Artisan tooted on välja töötatud Eestis ning nende tootmine toimub siinsamas.

See on 100% vegan ning 99% loodusliku koostisega.

Julgen soovitada seda juuksespreid kõigile, kes otsivad kvaliteetset, looduslikku vahendit juuste kaitseks ning meeldivat värskustunnet andvat juuksehooldustoodet oma suvepäevadesse.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega