Jätkame kodumaise kosmeetikasarja Kokos toodete testimist ning võtame sel nädalal vaatluse alla praegusel aastaajal väga olulise toote – KOKOS astelpajuõliga huulepalsami.

Sügise ja talve must have toode on kindlasti huulepalsam. Tuul, külm ja ruumide kütmisest tingitud õhukuivus on kõik paras väljakutse meie nahale tervikuna, rääkimata huultest, mis on õrnema ja õhema nahaga.  Huuled ei sisalda rasunäärmeid, seega loomulik niisutus neil puudub. Seepärast ongi oluline pakkuda huultele kaitset õige hooldusvahendi kujul. 

Kokose toodetavalikus on sheavõil baseeruv huulepalsam, mis sisaldab astelapjuõli. Astelpaju on väga väärtuslik taim nii meie söögilaual, kui ka nahahoolduses. Astelpaju marjad sisaldavad rohkelt karoteene (A-vitamiini eelvitamiinid), E-vitamiini ja askorbiinhapet ehk C-vitamiini, seega on astelpaju mahl, viljaliha, moos jms hea vahend organismi immuunsüsteemi tugevdamiseks. Astelpaju õlis olevad väärtuslikud rasvhapped toetavad kudede regeneratsiooni ehk teisisõnu haavade, haavandite ja väiksemate nahavigastuste paranemist. Kokose huulepalsam sisaldab astelpajuõli, mis täidab igati temale pandud ootused. Palsam on peaaegu lõhnatu, püsib huultel kaua ning on täpselt paraja konsistentsiga väga mõnus toode. Kosmeetikakotti lisatud!

Testis Kaidi

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega