Meil kõigil on hambahari. Tavaliselt kasutame seda igapäevast hügieenitoodet maksimaalselt kaks kuud ning siis vahetame uue vastu välja. Peamised põhused harja kulumine ja harjale kogunevad suuõõnebakterid ehk teisisõnu hari muutub ebahügieeniliseks.  Vana hambaharja teekond lõppeb  tavaliselt olmeprügis.

Valdav osa hambaharjadest on tehtud plastikust. Materjali valikul on tootjad lähtunud eelkõige materjali maksumusest ja toote kättesaadavaks tegemisest võimalikult laiale tarbijaskonnale. Samas, kuigi plastiku mõju keskkonnale on tohtu, on mõju teadvustamine tavaliselt jäänud tagaplaanile. Väga väike osa plastikust jõuab ümbertöötlemise kaudu taaskasutusse.

Väikesed ja lihtsad igapäeva harjumused, mille võtavad omaks järjest suurem hulk inimesi, võivad märkimisväärselt vähendada nii seda kui ka teisi keskkonna saastatusega seotud probleeme.

SilverCare on tulnud turule uudse lähenemisega hambaharjade valikus, pakkudes keskkonnasäästlikku lahendust kõikidele, kes sellest lugu peavad ja soovivad, et nede lapsed elaksid samuti puhtamas maailmas. Hambahari on vahetatava harjaosaga, mis tähendab, et iga kahe kuu möödudes vahetame välja ainult harjade osa. Harja käepide on vastupidavast plastikust ja kasutatav pikka aega. SilverCare hambaharja „click ja change“ süsteemi abil säästame 92% plastikut, kuna kasutame harja käepidet edasi ja väldime plastikjäätmete tekkimist.

Lisaks on vahetataval harja osal antibakteriaalsed omadused-kontaktis veega vabanevad aktiivsed ioonid, mis vähendavad bakterite kogunemist harjaste vahele. Seetõttu tagab Silver Care hambahari kõrgema hügieenitaseme, kui tavaline hambahari.

Iga väike tarbimisharjumuse muutus, mille teeme keskkonna heaks aitab meil kindlustada puhta looduse ka tulevikuks.

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega