Dhyvana on Hispaania keha- ja näohooldus vahendite tootja, kes on võtnud eesmärgiks viia vegan- ja naturaalne kosmeetika järgmisele tasemele.

Nende tooted on efektiivsed ja nahale paremini talutavad. Dhyvana seisab eespool  trendidest ja kasutab viimaseid teaduslikke avastusi ning leide loodusteaduste vallast, mis vastavad nii tänapäeva kui tuleviku tarbija vajadustele. Kõik tooted on vegan päritolu, toksiliste ainete vabad, balansseeritud PH-ga,  gluteiinivabad, julmusevabad ja valmistatud jätkusuutlikkust silmas pidades.

www.mekelt.com e-poe valikust leiate 6 erinevat näo intensiivhoolduse ampullikomplekti: Cannabis, Urban-Antiox, C-Vitamiin, Pro-Retinol, Express-Lifting ja Cellular Repair. 

Ampullide puhul on ühised nimetajad hülauroonhape ja erinevad ravimtaimede ekstraktid. Kõik intensiivhoolduse kuurid sisaldavad nahale ainult vajalikke kontsentreeritud toimeained, need on efektiivsed ja annavad tõesti märgatavaid tulemusi.

Intensiivhoolduse kuuri valik sõltub konkreetsest naha seisundist (väsinud, stressis, kahjustunud, tuhmunud, ebaühtlane jne), mitte niivõrd naha tüübist (kuiv, rasune, sega nahk).  Kuuri alustamisel tuleb igal õhtul 1 ampulli sisu järk-järgult ja kiht-kihilt kanda puhastatud näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnale. Kui esialgu võib tunduda, et ampulli sisu jääb palju üle, siis on soovitus oodata veidi ja lasta vedelikult imenduda ning seejärel kanda nahale uus kiht. Kuur kestab 7 päeva ehk seni kuni karbitäis ampulle otsa saab. Soovitav on jätkata intensiivhooldust uue ampullikarbiga. Jätkuhoolduse puhul kanda poole ampullis sisu õhtul puhastatud nahale, seega kokku oleks jätkuhoolduse kestus 14-päeva. Omavahel võib kombineerida erinevaid tooteid, näiteks trimmis ja noorusliku näonaha saamiseks alustada Dhyvana Express Lifting kuuriga (7 päeva) ja jätkata kestvama tulemuse saamiseks Dhyvana Pro-Retinol ampullidega (14 päeva). Ampullid on tõesti toimivad ja ei koorma nahka liigsete lisaainetega.

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega