VitaYummy sari pärineb Taanist ning nüüd on see kogumas üha suuremat populaarsust ka Eesti toidulisandite turul. Mulle apteekrina on alati seostunud valged kokkupressitud koostisega tabletid ravimite ning haigustega. Toidulisandite kasutamine võiks olla pigem meeldiv kogemus ning tekitada positiivseid emotsioone. Seetõttu on hea meel tõdeda, et üha enam on tänased trendid liikumas just selles suunas, et üritatakse välja töötada toidulisandeid, mille võtmist kasutaja ka naudib. Ühelt poolt on see võimalus tekitada positiivne rutiin oma argipäeva millegi erilisega, et oleks meeldiv oma päeva alustada ning teisalt tagab see ka parema vitamiinide kuuri järgimise. VitaYummy sarjas on täna Eestis saadaval 11 erinevat toidulisandit. Alustame oma testimist juuste ja küünte vitamiinidest.  

Pakendi avamisel jääb esmalt silma lastekindel kork, mis on läbimõeldud lahendus ning näitab hoolivat suhtumist ka pere pisemate liikmete osas. Kaane alla on paigutatud kaitse, mis tagab vitamiinide parema säilivuse. Pakendilt kaitsepaberi eemaldamisel on tunda naturaalset vaarika aroomi-tuleb meelde kohe vaarikamoos. 

VitaYummy juuste ja küünte vitamiinid on tavapärastest kummikarudest oma suuruselt “pontsakamad” ning koostiselt pehmemad. Vitamiinikarud on väga meeldivalt suus sulavad magus-hapu maitsega. Vitamiinide tarvitamise soovitus on kaks vitamiinikaru päevas, mida on lihtne järgida, võttes need näiteks kohe pärast hommikusööki just kui maiuse asemel. Kuna tegemist on siiski vitamiinidega, mitte lihtsalt maitsvate kommidega, tuleb siin siiski kinni pidada päevasest soovitusest.

VitYummy sisaldab naturaalseid värv-ja maitseaineid- meeldiv mureli värv on saavutatud porgandi ja mustsõstra konsentraadiga. Vitamiinid on sobilikud ka veganitele.

Vitamiinikarukestes sisalduvad erinevad vitamiinid – A, C, D, E, B6, foolhape, B12, biotiin, pantoteenhape, tsink, jood, koliin ja inositool – need on olulised juuste ja küünte kasvuks kuid samal ajal ka organismi üldise immuunsuse toetamiseks. 

Oluline on arvestada, et kui samaaegselt soovitakse tarvitada ka teisi vitamiine, siis tuleks nõu pidada apteekriga, kes hindaks erinevates toodetes sisalduvat vitamiinide kogust, et ei toimuks vitamiinide üleannustamist.

Vitamiinide tarvitamisel tuleks teha kuuri vähemalt 2-3 kuud, et saavutada märgatavaid tulemusi. Hetkel olen tarvitanud VitaYummy küünte ja juuste vitamiini kuu aega ning tunnen, kuidas energiat on oluliselt rohkem ning samas on tunda ka küünte ja juuste tervise paranemist. Olen proovinud erinevate tootjate iluvitamiine, kuid seni on VitaYummy osutunud minu absoluutseks lemmikuks esiteks oma armsa kujuga positiivset emotsiooni pakkuvate karukeste ning samal ajal ka väga hea vitamiinide sisalduse tõttu.

Testis: Inge

#vitayummy #apteekridtestivad #mekelt #mekeltbeautyandhealth #vitamiinid #vitamins #vegan

Tagasi üles
Sa ei leia, mida otsid?

Sisesta märksõna allolevale otsingureale

Kui sa siiski ei leia huvipakkuvat toodet, saada meile e-kiri aadressile info@mekelt.com ja anna oma soovist teada.
Jälgi ja suhtle meiega